Firma GEOGROUP Konrad Wanik założona została w 2008 r. na bazie wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej. Szeroki zakres działalności, ciągły rozwój oraz towarzyszące mu rozszerzanie zakresu oferowanych prac, pozwala nam na kompleksową realizacje zadań. Dysponujemy najnowszymi technologiami, urządzeniami i maszynami światowych liderów.

Jako jedyni w Polsce oferujemy pełen zakres robót techniki diamentowej, obróbki betonu i rozbiórek technicznych. Są to trzy pokrewne i przenikające się działy specjalistycznych usług budowlanych. Wykonujemy je sami, w pełnym zakresie i co ważne, korzystając z własnego zaplecza sprzętowego.

Doświadczenie

Dzięki wiedzy popartej doświadczeniem wiedzy oraz dostępowi do rozbudowanego parku maszynowego, możemy profesjonalnie obsłużyć nawet największe i najbardziej wymagające inwestycje. Zapewniamy kompleksową realizację zlecenia – od doradztwa i opracowania oferty, przez realizacje prac i elastyczne dopasowanie się do zmiennych warunków budowy. Rzetelność wykonywanych prac potwierdzają liczne referencje.

Zespół

Nasz zespół tworzą najwyższej klasy eksperci. Inżynierowie posiadają niezbędne uprawnienia projektowe i wykonawcze. Kadra techniczna wymagane szkolenia oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu, często nietypowych robót.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach, jednak usługi świadczymy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy!