Firma GEOGROUP Konrad Wanik założona została w 2008 r. na bazie wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej. Szeroki zakres działalności, ciągły rozwój oraz towarzyszące mu rozszerzanie zakresu oferowanych prac, pozwala nam na kompleksową realizacje zadań. Dysponujemy najnowszymi technologiami, urządzeniami i maszynami światowych liderów.

Oferujemy pełen zakres robót techniki diamentowej, rozbiórek technicznych i wyburzeń selektywnych. Są to trzy pokrewne oraz przenikające się działy specjalistycznych usług budowlanych. Wykonujemy je sami, w pełnym zakresie i co ważne, korzystając z własnego zaplecza sprzętowego.

Dzięki wiedzy popartej doświadczeniem wiedzy oraz dostępowi do rozbudowanego parku maszynowego, możemy profesjonalnie obsłużyć nawet największe i najbardziej wymagające inwestycje. Zapewniamy kompleksową realizację zlecenia – od doradztwa i opracowania oferty, przez realizacje prac i elastyczne dopasowanie się do zmiennych warunków budowy. Rzetelność wykonywanych prac potwierdzają liczne referencje.

Nasz zespół tworzą najwyższej klasy eksperci. Kadra techniczna posiada wymagane uprawniania oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu, często nietypowych robót.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach, jednak usługi świadczymy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy!