Firma GEOGROUP Konrad Wanik założona została w 2008 r. na bazie wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej. Szeroki zakres działalności pozwala nam na kompleksową realizacje zadań. Dysponujemy najnowszymi technologiami oraz rozbudowanym parkiem maszynowym. Oferujemy pełen zakres specjalistycznych usług techniki diamentowej obejmujący wiercenie i cięcie betonu. Wykonujemy je sami, w pełnym zakresie i co ważne, korzystając z własnego zaplecza sprzętowego.

Dzięki wiedzy popartej doświadczeniem oraz dostępowi do rozbudowanego parku maszynowego, możemy profesjonalnie obsłużyć każdą inwestycję. Zapewniamy kompleksową realizację zlecenia – od doradztwa i opracowania oferty, przez realizacje prac i elastyczne dopasowanie się do zmiennych warunków budowy. Rzetelność wykonywanych prac potwierdzają liczne referencje. Nasz zespół tworzą najwyższej klasy eksperci. Kadra techniczna posiada wymagane uprawniania oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu, często nietypowych robót.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach, jednak usługi świadczymy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy!