Galeria z realizacji frezowania betonu

Zobacz galerię prezentującą zdjęcia z realizacji prac dotyczących frezowania betonu. Dowiedz się jak pracujemy i z jakimi zadaniami mierzymy się każdego dnia.

Frezowanie betonu wykonywane jest w celu usunięcia warstw, wyrównywania różnic w poziomach, profilowania, czyszczenia oraz nadania szorstkości podłoża betonowego. Podczas realizacji zleceń wykorzystujemy technikę diamentową, która umożliwia ingerencję w strukturę betonu. W efekcie frezowania uzyskujemy rowkowane podłoże które charakteryzuje się dobrą przyczepnością do dalszych prac (np.  kolejnych warstw wylewki). Urządzenia przeznaczone do frezowania betonu posiadają filtry HEPA, które ograniczają zapylenie. Dowiedz się więcej na temat frezowania betonu z wykorzystaniem techniki diamentowej.

Frezowanie minidrogówkami wykonywane jest na sucho, co nie koliduje z późniejszymi pracami posadzkarskimi (wykonanie posadzek żywicznych) i nie generuje niebezpieczeństwa zalania powierzchni lub urządzeń. Zapylenie niwelowane jest poprzez zastosowanie wysokowydajnych odkurzaczy przemysłowych. Niemniej jednak istnieje także, możliwość automatycznego zraszania frezowanej powierzchni z wbudowanego zbiornika na wodę. Przeczytaj więcej informacji nt. frezowania minidrogówkami.

FREZOWANIE BETONU - zobacz ofertę